• s1

   

  Elektronika dla Rolnictwa

  Wspomaga i przyśpiesza proces produkcji.

   

 • s2

   

  Automatyzacja kluczem do wysokich plonów

  Zagwarantuj sobie wysokie plony poprzez proces automatyzacji obsługi rolnej.

   

 • s3

   

  Nowoczesne Rolnictwo

  Technologie pomagają rozwijać rolnictwo w kierunku wysokiej wydajności.

   

p0

p1

p2

p3

p4

p5

Nowości
Joomla Extensions powered by Joobi

Projekt "Elektronika dla Rolnictwa" jest wynikiem współpracy dwóch branż, elektroniki i rolnictwa. Ludzi z pasją i otwartymi umysłami. Znaleźliśmy czas i miejsce na wyprodukowanie ciekawych urządzeń głównie jako uzupełnienie lub wyeliminowanie zbyt drogiego lub zbyt kłopotliwego importu.

 

Naszym celem jest pełna kompletacja systemów wsparcia produkcji dla rolnictwa z zastosowaniem elektroniki, oczywiście dobranych i dopasowanych do specyficznych uwarunkowań każdego gospodarstwa.

 

W przedsięwzięciu uczestniczymy począwszy od ustalenia potrzeb i możliwości ich zaspokojenia, poprzez zaproponowanie i wspólne wypracowanie najwłaściwszej koncepcji, technologii i techniki, po generalne wykonawstwo i dostawę sprzętu.

 

Oferujemy autorskie rozwiązania, oparte na komponentach renomowanych dostawców, oraz modyfikacje konstrukcyjne i programowe, dopasowane do wymagań zleceniodawcy.

 

Podsumowując, naszym klientom oferujemy:

 

 • doradztwo na każdym etapie inwestycji
 • opracowanie koncepcji (ogólnych i szczegółowych)
 • opracowanie dokumentacji wykonawczej i eksploatacyjnej
 • sprzedaż urządzeń, podzespołów, elementów, części
 • kompletacja całych systemów
 • serwis gwarancyjny
 • konserwacja i serwis pogwarancyjny
 • modernizacja i unowocześnianie systemu w okresie użytkowania

 

Elementy, podzespoły, urządzenia i maszyny nietypowe, specjalistyczne jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować we własnym zakresie na najwyższym światowym poziomie.

 

Już teraz zakres opracowanych urządzeń i ich komponentów jest na tyle duży, że jesteśmy w stanie zaspokoić niemal wszystkie potrzeby branży. Nie jesteśmy powiązani i nie jesteśmy uzależnieni od jakiejkolwiek firmy krajowej czy zagranicznej. Możemy dobrać technologię i dopasować do niej sprzęt dowolnej światowej marki w dowolnej, ale najwłaściwszej dla

użytkownika konfiguracji.

 

Naszymi urządzeniami zainteresował się Instytut Ogrodnictwa - Zakład Agroinżynierii w Skierniewicach, a także Instytut Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie.

 

Swoim odbiorcom zapewniamy sprawdzony sprzęt zaopatrzony w niezbędne certyfikaty, gwarancję, instrukcje w języku polskim i jeśli to pomocne w angielskim i rosyjskim, uruchomienie całego systemu, przeszkolenie obsługi, serwis pogwarancyjny.

 

Żywimy nadzieję że nasze zaangażowanie, elastyczność oraz wieloletnie doświadczenie a także gotowość sprostania nowym wyzwaniom sprawią, że współpraca z nami pozwoli Państwu osiągać zamierzone cele z wysoką skutecznością przy zachowaniu rozsądnych kosztów. Serdecznie zapraszamy do wzajemnej współpracy !

logo-doradztwo       logo-opony       logo-elektronika          protech

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem